درباره ما

مقدمه

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم. امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند. امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

شهر مجازی زودباش در جهت برآورده ساختن اهداف یاد شده و فروش محصولات بصورت الکترونیکی این زمینه را فراهم کرده تا با استفاده از تکنولوژی و ایده های نو، بستری را جهت ارتقاء سطح کیفی فروش اینترنتی ایجاد نماید.

نوع کالا و خدمات

زودباش یک شبکه اجتماعی دارای فروشگاه آنلاین است که محصولاتی مانند انواع اسباب بازی ها و وسایل بازی کودکان، پوشاک ،البسه و کیف و کفش زنانه،خدمات برنامه نویسی رایانه ای، نقاشی و طراحی گرافیک، کالاهای دیجیتال، صنعتی و الکترونیکی را در بستر امن فروشگاه آنلاین به کاربران عرضه می کند.

فرایند ثبت سفارش

جهت خرید مراحل زیر را طی کنید:
  • ابتدا از منوی اصلی سایت فروشگاه را انتخاب کنید
  • فروشگاه مورد نظر را انتخاب کنید. مثلا فروشگاه اسباب بازی
  • در لیست کالاها اقلام مورد نظر را انتخاب کنید و دکمه افزودن به سبد خرید را بزنید
  • دکمه تایید سفارش را بزنید
  • در صورت انجام اولین خرید اطلاعات تماس خود را وارد کرده و سفارش را تایید کنید تا سیستم شما را به درگاه بانکی هدایت کند.
  • پس از پرداخت هزینه بانک شما را به صفحه ای از سایت باز می گرداند که وضعیت خرید و شماره پیگیری را به شما می دهد


اطلاعات صاحب امتیاز

شرکت پیشرو نوآوران کاوش با مسؤلیت محدود ، شماره ثبت : 179499 ، شناسه ملی : 10102217281 ، نشانی : تهران ، خیابان کریمخان زند ، خیابان استاد نجات الهی ، پایین تر از چهرراه سپند ، کوچه هشتم ، پلاک 4 ، طبقه 3 ، کدپستی :1598688114 ، تابعیت جمهوری اسلامی ایران